VIP zážitek

Romantika na zámku pro dvaUžijte si romantický víkend v prostředí přímo k tomu vybízejícím. V apartmánech zámku Loučeň můžete strávit krásné 3 dny, během kterých vám přinesou snídani do postele, povečeříte při svíčkách, prohlédnete si zámek, projdete se v deseti místních labyrintech a zrelaxujete se v místním bazénu či sauně. Vybrat si můžete ze tří dobových apartmánů a vyzkoušet si, jak se žilo například Valdštejnům.


Romantický let v balónu pro dvaVydejte se do oblak v proutěném koši pod obřím balónem, který pohání horký vzduch a vzdušné proudy. Balónové létání je čistokrevná romantika a celý koš budete mít jen sami pro sebe. Pilot balónu, který bude jedinou osobou navíc, bude dohlížet na to, abyste ze zážitku měli co nejvíce. Pak se stačí jen kochat okolím, sledovat vinoucí se řeky, domy, silnice a lidi a užívat si pocit letu, který zažívali vzduchoplavci od nepaměti.


Pod křídlem nociSvět světla většina z nás dobře zná, svět tmy je nám už vzdálenější. Okuste spolu s námi pocit, jaký vás prostoupí poté, co vstoupíte do ojedinělé restaurace, kde je úplná, neprostupná, absolutní tma. Ve tmě vám budou servírovány všechny chody, ve tmě budete popíjet lahodné nápoje, ve tmě budete hledat a ve tmě budete nacházet. Někteří z nás takto žijí, vy máte jedinečnou možnost si to na pár hodin zkusit. Zážitek vám zpříjemní dobré jídlo, doprovodný program a obsluha, která je ve tmě jako doma. Přijďte zažít něco neobvyklého.


Rosničkou na zkouškuTelevizní rosničky to nemají jednoduché. Musí se orientovat v odborných termínech, znát celou předpověď nazpaměť a ještě ke všemu vědět, že levá je pravá a pravá je levá. Že nevíte, jak to myslíme? Zjistíte to na vlastní kůži při natáčení vlastní předpovědi počasí ve studiu, kde tyto relace, pod dohledem týmu profesionálů, denně vznikají.


S.W.A.T. tréninkS.W.A.T. (Special Weapons and Tactics) aneb speciální jednotky policie v USA, které obvykle řeší rizikové situace nebo zadržení nebezpečných osob. Vy máte možnost stát se na pár hodin jejím členem a vyzkoušet si ukázkový den taktického i praktického výcviku. To, co se dozvíte a naučíte budete moci hned využít ve zinscenovaném zásahu, kterého se zúčastníte. Splňte si svůj klukovský sen!


Umění sushi a japonské kuchyněStaňte se sushi mistrem, ovládněte pěstování wasabi a odhalte, která část ryby fugu je jedovatá! Zaposlouchejte se do japonských zážitků přední české japanoložky a vyzkoušejte si, jaké to je připravovat sushi, japonskou polévku misoširu nebo sorbet z wasabi. Itadakimasu!


Kluci v akciBaví vás vařit a chcete se zlepšit? Sledujete televizní pořady o vaření? Zážitkový kurz s Filipem Sajlerem a Ondřejem Slaninou, které znáte z televizního pořadu "Kluci v akci", je ideální kombinací obého. Jednoduchou a zábavnou formou se naučíte vařit rychle, jednoduše a hlavně s úsměvem!


Fotomodelkou (nafocení kalendáře)Staňte se na chvíli středobodem vesmíru, nebo alespoň ateliéru, vložte se do rukou profesionálů, nechte se nalíčit, postavte se před objektiv a nechte se zvěčnit pro sebe či své blízké. Z vašich fotek vznikne unikátní kalendář, který určitě potěší nejen vás. Řekněte sýr:)


Let stíhačkou L-29Letíte rychleji než vítr a jste přitisknuti do sedadla letadla. Krajinu pod vámi už skoro nevidíte, jen pár mráčků, které rychle míjíte jeden za druhým. Stíhací letouny se nasazují ve vojenských operacích po celém světě. Vy máte možnost si let vyzkoušet bez hrozby boje kolem vás. Zažijte adrenalinový let a překonejte svůj strach z rychlosti ve vzduchu.


Den s golfemDošlápněte lehce na měkký povrch golfového hřiště a za dohledu profesionálního trenéra udělejte vaše první golfové krůčky. Užijte si odpaly na driving range a připravte se na den, kdy vás zasvětíme do tajů golfových technik a zákonitostí světa, který znáte hlavně z televizních obrazovek.


Jízda v dakarské TatřeVyšplhejte do kabiny vozu, který má za sebou nejtěžší závod světa, Rallye Dakar, a jezdí pod zástavou nejslavnějšího českého závodníka pana Lopraise. Alespoň na moment se staňte členem soutěžní posádky Loprais Tatra Teamu a zažijte ostrý okruh na testovacím polygonu uprostřed vojenského prostoru. Jízdy si užijete do sytosti v opravdovém terénu a dojde i na duny. Těšte se!


Bali masáž s horkou lázní (pro dva)Bali je jedním z nejkrásnějších ostrovů Indonésie a znamená v místní řeči „Ostrov bohů“. Masážní techniky pocházející z této části světa nejsou nepodobné klasickým thajským či jávským masážím, přesto v sobě mají něco specifického. Jemné a přesto výrazné doteky masérek na vašem těle jsou zážitkem samy o sobě a ve chvíli, kdy příjemné a blahodárné pocity skončí, přijde čas na lázeň. Ponoříte své namasírované tělo do obří vany z jednoho kusu žuly a necháte vonné oleje a další přísady působit na vaše tělo i mysl.


Thajská procházka rájem (pro dva)Tříhodinová cesta k dokonalému uvolnění, při které vás čeká horká sauna, vířivá mléčná lázeň, olejová aromatická masáž a lahev šampaňského.


Segway výlet na KarlštejnKarlštejn - jeden z nejkrásnějších hradů situovaný v překrásné přírodní scenérii nad údolím řeky Berounky a jak bývá u hradů zvykem, na pořádném kopci. Jeho strmost vás už ale nemusí děsit a odrazovat od výletu na tento hrad, naopak, máte možnost si ho vychutnat v naprosté pohodě a vyjet na něj absolutně bez námahy zázračným vozítkem Segway. Po prohlídce hradu se přesunete k tajemnému lomu Amerika a třeba se vám podaří zastihnout zde místní legendu - ducha Hakena schovávajícího se ve štolách.


Rallye na vlastní kůžiMají silná auta, zatáčkami projíždí zásadně smykem a jejich reakce jsou bleskové. Závodní jezdci v soutěžích rallye ví, jak ovládnout silný vůz a bezpečně ho provézt členitým terénem. Vyzkoušejte si horké sedadlo spolujezdce v rallye speciálu Fabia A5. Čtyřbodové bezpečnostní pásy zajistí vaše tělo v sedačce, ocelové rámy dbají na vaši bezpečnost a ze sluchátek v helmě uslyšíte jen vzdálený ryk motoru a hlas řidiče. Jemu budete během pár kol dávat ty správné instrukce pro bezpečný průjezd zatáčkami a záludnostmi připravené trasy. Zažijte rallye na vlastní kůži.


Řízení bojového tankuBojový tank není hračka, ale přesto s ním můžete zažít hodně zábavy. Jeho 36 tun je poháněno 12litrovým vodou chlazeným motorem o výkonu 520 koní a vy budete mít možnost se s ním prohánět nerovným povrchem bývalého vojenského prostoru. Staňte se alespoň na pár hodin tankistou a zažijte nepřekonatelnou sílu a respekt bojového tanku na vlastní kůži.


Noční let nad městem pro 3 osobyNasedněte do kabiny malého letadla Cessna a užijte si let nad noční Prahou, Brnem či Ostravou. Ať už s kamarády nebo s vaším drahým protějškem, tak či tak to bude zážitek na který se nezapomíná.


Projížďka na sportovním člunu II.Projížďka sportovním člunem nemusí znamenat jen adrenalin, ale také poznání zajímavých míst v okolí Prahy. Vydejte se po Vltavě po stopách legendárního štěchovického pokladu, přes soutok se Sázavou až po utajená nejkrásnější zákoutí Vltavy, kam se jinak než na lodi nedostanete. Touto krajinou se nechal inspirovat dokonce i Bedřich Smetana ve své symfonické básni Vltava.


Harley-Davidson Ultra Classic Electra GlideTradiční kapotáž ve tvaru sloních uší, nastavitelné deflektory větru, uzamykatelné brašny a hlavně audiosystém se čtyřmi reproduktory - to je Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide. Co víc dodávat.  Milovníky dvoustopých vozidel nenechá chladným a jen se na ni sami posadíte, pochopíte. Brázdit krajinu v sedle tohoto krasavce vám automaticky vyvolá úsměv na tváři a nebudete schopni pochopit, proč ostatní motorkáři na silničních typech předjíždějí a ženou se kupředu. Čas v sedle Harley-Davidson jednoduše plyne jinak.


Romantický let letadlem pro dvaVy dva. Spolu. Šumivé víno. Celé město pod vámi. Nebesům na dosah. Co víc si přát? Musíme vás ale varovat, může se vám z toho všeho zatočit hlava! :)


Lamborghini GallardoSyrový a brutální výkon, vynikající jízdní vlastnosti, ohlušující burácení motoru s výkonem 520 koní a impozantní maximální rychlost 314 km/h. Stačí se na auto podívat a víte, s čím máte tu čest. Až si do něj poprvé sednete, osaháte si malý volant, okouknete kontrolky a odvážíte se nastartovat - už v tu chvíli máte náš respekt. A co teprve, až zařadíte za jedna a za řevu motoru vyrazíte kupředu?


Romantický let vrtulníkem pro dvaVy dva. Spolu. Celé město pod vámi. Nebesům na dosah. Co víc si přát? Točit se bude nejen vrtule helikoptéry, ale s největší pravděpodobností i vaše hlava. :)


Nechte si složit vlastní píseň či skladbuTam, kde končí slova, začíná hudba… Pokud jste někdy toužili mít svoji vlastní originální píseň či skladbu, ale příroda vás příliš neobdarovala hudebním talentem, je tento zážitek určen právě vám. Buďte u zrodu zcela nového songu! Za pomoci hudebních odborníků vznikne vaše nová skladba, kterou můžete použít pro vlastní účely či jako dárek pro své blízké. Tvorba bude vycházet z vašeho stylu a z vašich nápadů. Začněte už přemýšlet, jestli to bude romantika, taneční hudba nebo rockový nářez.


Tantra masáž - čtyři ruceTantra je životní filosofie, která respektuje vše živé a ctí lidskou přirozenost. Přijďte zažít krásné prostředí, tichou hudbu, jemnou vůni a doteky na celém těle rovnou od dvou masérek/masérů naráz. Okuste rouškou tajemství zahalený svět tantrické masáže a zažijte lásku, svobodu, přijetí a nekonečně příjemné pocity. Nechte probudit smyslnou energii vašeho těla a radujte se ze života.


Romantika na jachtě pro dvaHoupání na vlnách, vítr v plachtách, slunce, šampaňské... Je na vás, jestli se necháte unášet romantickou atmosférou nebo se zapojíte do ovládání plachetnice a pomůžete kapitánovi kormidlovat a navigovat. Plachetnice a romantický zážitek jen pro vás dva čeká v přístavu, už jen vyplout.


Pilotem dopravního letadla Boeing 737Sedněte si do sedadla pilota, zkontrolujte všechny přístroje a po komunikaci s řídící věží vyrolujte na dráhu. Můžete si vyzkoušet vzlétnutí, let v bouřce či turbulenci, přistání nebo jiné situace. Plně pohyblivý simulátor dopravního letounu Boeing 737 slouží pro výcvik dopravních pilotů. Je to identická a funkční kopie skutečné pilotní kabiny a díky šesti hydraulickým pístům je kabina simulátoru plně pohyblivá a věrně tak reaguje na pilotáž.


Výprava do středu zeměSeznamte se s historií jeskynního systému Rudické propadání, oblečte se do speleologické výstroje a vydejte se po provazových žebřících a lanech do nitra země. Průvodcem vám bude zkušený instruktor-speleolog, který vás dovede až do 153 metrů hlubokého dna suché propasti. Budete zdolávat v naší republice druhý nejdelší jeskynní systém protkaný divokými vodami, čeká vás tudíž nejeden náročný úsek. V sestupu vám budou pomáhat visuté žebříky a lanové traverzy. Zažijte na vlastní kůži cestu do nitra země a život praktických speleologů.


Univerzální certifikátPokud nechcete riskovat, že se netrefíte do vkusu toho, komu chcete udělat radost, sáhněte po Univerzálním certifikátu na zážitek. Univerzální certifikáty máme v několika cenových úrovních a mohou obdarovanému posloužit na úhradu celého zážitku, nebo jen jeho části.