Zážitkové hry

Zažijte seriál Ztraceni (LOST) IPřijďte si Zážitkovou hru LOST nejdříve vyzkoušet. Naučíte se využívat schopnosti postavy, kterou jste si vybojovali, aniž byste je sami měli, a zažijete příklady herních situací, které vás v samotné Zážitkové hře LOST jistě neminou.


Praha X (Akta X)„Pravda je tam venku“. Záhadné události, tajemná mizení lidí, tajuplné zprávy, mimozemské artefakty. To všechno můžete zažít, ponoříte-li se do světa Akt X. Vše ale probíhá v hlavním městě malé země ve Střední Evropě – v Praze. Jako novináři jste se dostali k zajímavým informacím o podivném pražském případu a začínáte pátrat po dalších stopách. Co má Karel IV. společného s neidentifikovatelnými předměty známými pod zkratkou UFO? Existuje posvátná geometrie pražských staveb? Nalezněte odpovědi na podobné hádanky a objevte při tom magická místa matičky Prahy.


„13“ - Pátrejte po sériovém vrahoviV Praze řádí sériový vrah. Je to realita nebo noční můra? Po několika vraždách zjišťujete, že všichni zavraždění jsou klienty banky, ve které pracujete, a že vaše firma je právě to, co oběti spojuje. Policie je vám v patách, protože stopy směřují k vám. To ale není to nejhorší, protože navíc vás skutečný sériový vrah sleduje. Musíte odhalit, co se za podivnými vraždami skrývá, dřív, než vás dostane!


Zažijte seriál Ztraceni (LOST) II.Tady jde už do tuhého. Probouzíte se po havárii letadla na ostrově a máte následujících 12 hodin na to, abyste přežili a přišli na kloub spletitým záhadám, které se brzo představí samy. Ostrov na první pohled nevypadá jako přátelské území, takže je třeba mít se na pozoru, využívat svých speciálních schopností a hlavně se nebát vyrazit do hloubi džungle. Něco vám říká, že se tam skrývají odpovědi na všechny otázky, které si lidstvo pokládá od nepaměti. A možná, možná najdete ještě mnohem víc.


Univerzální certifikátPokud nechcete riskovat, že se netrefíte do vkusu toho, komu chcete udělat radost, sáhněte po Univerzálním certifikátu na zážitek. Univerzální certifikáty máme v několika cenových úrovních a mohou obdarovanému posloužit na úhradu celého zážitku, nebo jen jeho části.