Automobilové zážitky

Projížďka ve vojenském HummeruLegendou se stal při bojích v Perském zálivu a od té doby nenašel pokořitele. Vojenský Hummer, přesněji řečeno HUMVEE splňuje ty nejnáročnější požadavky na průchodnost terénem, extrémnní stoupání nebo boční náklon, ale také spolehlivost a životnost konstrukce. Vozidlo, které v armádách po celém světe doposud plní ty nejnáročnější úkoly, je připraveno právě pro vás. Usedněte za volant a zažijte ho na vlastní kůži.


Škola smykuV autoškole se naučíme ovládat vůz za optimálních podmínek. Během zážitku škola smyku zažijete několik krizových situací, do kterých se můžete velmi jednoduše dostat i s vaším autem. Naučíte se neztratit kontrolu při smyku přední či zadní nápravy, rychle reagovat na nebezpečí na silnici, brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou a vůbec si vyzkoušíte situace, které jsou v reálném provozu riskantní. Nebojte se, stiskněte pedál plynu až k podlaze a jen si počkejte, až vás speciální zařízení pošle do smyku… a pak to bude jen na vás.


Ferrari na okruhuZa pár sekund pojedete 100 km/h, a pokud se nepřiblíží zatáčka, auto bude akcelerovat neustále. Dravčí motor rudého Ferrari vydává při akceleraci zvuk, při kterém budete mít dojem, že motor nenasává vzduch, ale ocelové pruty. V takovou chvíli pro vás bude existovat jen opojný pocit nepřemožitelnosti. Tak se držte, jdeme na to.


Jízda v obrněném transportéruChtěli byste si zkusit, jaké to je, řítit se v obrněném transportéru BVP (Bojové Vozidlo Pěchoty) drsným terénem bývalého vojenského prostoru? Chcete sedět a kochat se okolím a akční jízdou přes bahno a terénní nerovnosti? Chcete se svěřit do péče profesionálního řidiče transportéru a pouze se držet? Chcete si prohlédnout tanky a další vojenskou techniku? Pak je přesně pro vás určen tento akční zážitek!Caterham 7 RoadsportNehasnoucí hvězda motosportu a přes padesát let vyvíjený koncept, to je Caterham.Vozidlo, které bylo historicky vykazováno ze sportovních závodů, protože naprosto deklasovalo veškerou konkurenci. Caterham je sportovní vůz do každého počasí osazený špičkovým motorem Ford. Kamkoliv tímto vozem přijedete, budou se za vámi otáčet hlavy všech kolemjdoucích. Dopřejte jim to.


Projížďka v terénním voze Hummer H1Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovými vlastnostmi, průchodností terénem a hlavně charizmatem i velkým množstvím obdivovatelů. Hummer H1 je legenda, která Vás dostane do kolen.


Projížďka v terénním voze Hummer H2Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra! Navíc s sebou na tento nezapomenutelný zážitek můžete vzít ještě 2 spolucestující. Pusťe se na cestu speciálně upravenou off-road tratí a zažijte odolnost Hummeru zevnitř.


Řízení obrněného transportéruNestačí vám se vozit, ale rádi byste vzali řízení do vlastních rukou? Chtěli jste řídit něco pořádného rozbahněným terénem? Pak přišel čas sednout do obrněného vozidla BVP (Bojové Vozidlo Pěchoty) a pokusit se setřást instruktora z kapoty. Staňte se pánem obrněného vozidla a pořádně na to šlápněte.


Extrémní jízda v JeepuUsedněte za volant speciálně upraveného offroad speciálu Jeep Rubicon a vydejte se na cestu polygonem. Speciální trasa obsahuje překážky, kterých se budete bát, ale nakonec je s jemnou nohou na plynu s Jeepem zdoláte. Připravte se na extrémní stoupání a klesání, náklony, extrémní křížení náprav a další atrakce, skrz které budete Jeepa řídit vy!


Řidičem vojenského náklaďákuVojenské náklaďáky jsou stavěny na extrémní podmínky. Musí projet lecos a měly by zvládnout nejednu nástrahu v podobě stoupání či brodění. Usedněte za volant jednoho z obrovských vojenských nákladních vozů a zkuste si na vlastní kůži, co dovedou v terénu. Zastavit vás nemůže prakticky nic.


Jízda v dakarské TatřeVyšplhejte do kabiny vozu, který má za sebou nejtěžší závod světa, Rallye Dakar, a jezdí pod zástavou nejslavnějšího českého závodníka pana Lopraise. Alespoň na moment se staňte členem soutěžní posádky Loprais Tatra Teamu a zažijte ostrý okruh na testovacím polygonu uprostřed vojenského prostoru. Jízdy si užijete do sytosti v opravdovém terénu a dojde i na duny. Těšte se!


Jeep offroadSedněte si za volant špičkového terénního vozu a pusťte se do zdolávání překážek na speciálním offroad polygonu. Speciální pneumatiky se zakousnou do země a dostanou vás až na hranici schopností vozu. Zažijte na vlastní kůži extrémní stoupání či klesání, brodění, průjezdy příkopem, hlubokými kolejemi, jízdu v náklonu a ještě mnohem víc.


Řidičem tankuUž jste řídili ledacos, ale stále nemáte dost? Jste fanoušky masivních strojů a silných motorů? Nevadí vám trocha bahna? Pak je tento zážitek určen pro vás. Vyzkoušejte si, jaké to je řídit vyprošťovací tank VT55 a brázdit nerovný terén rozbahněného vojenského prostoru. Celých 32 tun oceli a elektroniky bude skákat tak, jak vy pískáte.


Čtyřkolkový offroadŠiroké terénní pneumatiky a to nejlepší z motocyklu a automobilu, to je čtyřkolka. Ve spojení se silným motorem je to nástroj, který si říká o tvrdší zacházení. Posaďte se do sedadla jedné z nich a okuste její možnosti na speciálním offroad okruhu. Vyzkoušíte si jak rychlost, tak schopnosti zdolávat terénní nerovnosti. Stačí se pořádně držet a čtyřkolka vám vykouzlí široký úsměv na tváři.


Land Rover offroadPřes 50 let navrhuje a vyrábí Land Rover ty nejlepší terénní vozy na světě. Typová označení jako Defender, Discovery nebo Range Rover se od té doby staly fenoménem mezi milovníky vozů s náhonem na všechna čtyři kola. Svébytný design a nekompromisní vlastnosti na silnici i mimo ni dělají z Land Roveru světový unikát. Zažijte vybraný vůz na vlastní kůži a zkuste si extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné bahnité překážky nebo jízdu v extrémním náklonu!


Rallye na vlastní kůžiMají silná auta, zatáčkami projíždí zásadně smykem a jejich reakce jsou bleskové. Závodní jezdci v soutěžích rallye ví, jak ovládnout silný vůz a bezpečně ho provézt členitým terénem. Vyzkoušejte si horké sedadlo spolujezdce v rallye speciálu Fabia A5. Čtyřbodové bezpečnostní pásy zajistí vaše tělo v sedačce, ocelové rámy dbají na vaši bezpečnost a ze sluchátek v helmě uslyšíte jen vzdálený ryk motoru a hlas řidiče. Jemu budete během pár kol dávat ty správné instrukce pro bezpečný průjezd zatáčkami a záludnostmi připravené trasy. Zažijte rallye na vlastní kůži.


Řízení bojového tankuBojový tank není hračka, ale přesto s ním můžete zažít hodně zábavy. Jeho 36 tun je poháněno 12litrovým vodou chlazeným motorem o výkonu 520 koní a vy budete mít možnost se s ním prohánět nerovným povrchem bývalého vojenského prostoru. Staňte se alespoň na pár hodin tankistou a zažijte nepřekonatelnou sílu a respekt bojového tanku na vlastní kůži.


Elektromobily na vlastní kůži50 km na kole bez šlapání? To není sci-fi, to je elektrokolo. Projeďte se na tomto unikátním vozítku, nebo na elektrokoloběžce. Dovezou vás kam budete chtít, zvládnou i náročnější terén a až 12° stoupání, a to celé bez toho, abyste se zadýchali. Až budete dostatečně vyježdění, složte kolo do kufru nejvýkonnějšího elektromobilu v České republice, usedněte za jeho volant a vydejte se na elektrickou projížďku.


Porsche BoxsterExistují rychlá sportovní auta a pak existuje Porsche. Roadster, se kterým se můžete prohánět se stejnou elegancí mezi rozkvetlými poli i po třídách velkoměst. Nechte vítr, ať si pohrává s vašimi vlasy při jízdě se staženou střechou, a když začne kapat, stačí ji zatáhnout a trochu přišlápnout plyn. Počasí pak bude to poslední, co vás bude zajímat.


Porsche 911 CarreraExistují rychlá sportovní auta a pak existuje Porsche. Legenda mezi sportovními vozy, která vás dostane na 100 km/h během 5,5 sekundy a pokud budete mít dost odvahy, ručička tachometru se zastaví na číslici 280 km/h. Už 40 let dělají vozy Porsche radost všem, kteří mají svobodnou duši. Pokud mezi ně patříte, už dál nepřemýšlejte.


Harley-Davidson Ultra Classic Electra GlideTradiční kapotáž ve tvaru sloních uší, nastavitelné deflektory větru, uzamykatelné brašny a hlavně audiosystém se čtyřmi reproduktory - to je Harley-Davidson Ultra Classic Electra Glide. Co víc dodávat.  Milovníky dvoustopých vozidel nenechá chladným a jen se na ni sami posadíte, pochopíte. Brázdit krajinu v sedle tohoto krasavce vám automaticky vyvolá úsměv na tváři a nebudete schopni pochopit, proč ostatní motorkáři na silničních typech předjíždějí a ženou se kupředu. Čas v sedle Harley-Davidson jednoduše plyne jinak.


Lamborghini GallardoSyrový a brutální výkon, vynikající jízdní vlastnosti, ohlušující burácení motoru s výkonem 520 koní a impozantní maximální rychlost 314 km/h. Stačí se na auto podívat a víte, s čím máte tu čest. Až si do něj poprvé sednete, osaháte si malý volant, okouknete kontrolky a odvážíte se nastartovat - už v tu chvíli máte náš respekt. A co teprve, až zařadíte za jedna a za řevu motoru vyrazíte kupředu?


DestruktoterapieMáte pocit, že se ve vás hromadí vztek a nemáte ho kde ventilovat? Jste neustále ve stresu? Láká vás někomu rozbít auto a skákat mu po kapotě? Nebo si jen potřebujete vybít nadbytečnou energii? Nabízíme vám auto, kladivo a baseballovou pálku, je na vás co s tím uděláte.


Univerzální certifikátPokud nechcete riskovat, že se netrefíte do vkusu toho, komu chcete udělat radost, sáhněte po Univerzálním certifikátu na zážitek. Univerzální certifikáty máme v několika cenových úrovních a mohou obdarovanému posloužit na úhradu celého zážitku, nebo jen jeho části.